bawmy się kulturalnie

Chciałbyś pojechać na narty za granicę, lecz nie wiesz, jak konkretnie się do tego zabrać? Zobacz, jakie mamy dla Ciebie rozwiązania!

Jeśli planujesz zimowy wyjazd na narty, bez wątpliwości zastanawiasz się, które miejsce w tym roku wybrać. Właściwie na pewno zarówno ferie w Polsce jak i za granicą mają swoje plusy i minusy – jeżeli chcesz się przekonać, jak to dokładnie jest z feriami we Włoszech, dobrze trafiłeś!

Dlaczego akurat Włochy?

Jazda na nartach w Alpach

Autor: www.flickr.com
Źródło: www.flickr.com

Włochy praktycznie od lat są zdecydowanie najpopularniejszym państwem, do którego wyjeżdża się w Europie na snowboard. Świetne stoki wprawdzie są także w Austrii czy w Szwajcarii, jednak tym zwykle jest o wiele zimniej niż we Włoszech, a równocześnie o wiele drożej. Wprawdzie wyprawa do Włoch oczywiście będzie kosztować Cię nieco więcej niż ferie w Polsce, jednak z drugiej strony dla osób radzących sobie nieco lepiej na nartach zwykle warunki panujące w Polsce są niewystarczające. Włochy nie są jednocześnie aż tak kosztowne, abyś nie mógł sobie pozwolić na taki wyjazd raz do roku.

Zajmujący tekst? W takim razie nakłaniamy Cię, żebyś przeglądnął następne informacje z serwisu, którą dla Ciebie stworzyliśmy. Kliknij proszę w ten link.

Jeśli chodzi o pogodę na wyjazd na narty Włochy również zdecydowanie plasują się w czołówce – zazwyczaj można liczyć na niewielkie słońce i niezbyt zimne temperatury, dzięki czemu w czasie dnia jeździ się naprawdę przyjemnie.

Wyjazd samodzielny

Jeśli chodzi o samodzielny wyjazd na narty Włochy również są godne polecenia – właściwie wszyscy mówią świetnie po angielsku, zatem na pewno nie będziesz mieć żadnych kłopotów z załatwieniem noclegu lub kupnem karnetu. Jeśli jesteś elastyczny czasowo, wtedy polecamy przede wszystkim Livigno – w pewnych okresach przy zakupie noclegu w konkretnych miejscach można otrzymać karnet narciarski gratis, co na pewno znacząco obniży koszty całego wyjazdu.

Wyjazdy zorganizowane

Jeżeli nie masz czasu lub ochoty na organizowanie wypadu na narty samodzielnie, wtedy możesz zdecydować się na wykupienie wycieczki zorganizowanej. Jeżeli chodzi o zorganizowane wyjazdy narciarskie Austria jest niezwykle popularną destynacją, zatem bez wątpienia znajdziesz coś najlepszego dla siebie.

Musisz mieć ekstra informacje (www.robak.konin.pl/) na wyłuszczony tu temat? Nie przejmuj się – musisz wejść w poniższy link i tam znajdziesz masę dodatkowych szczegółów.

Możesz wybierać na przykład między wypadam studenckimi a wypadami dla rodzin z dziećmi – zwykle praktycznie każdemu udaje się wybrać coś właściwego dla jego potrzeb, a równocześnie na jego kieszeń, co niewątpliwie również jest ważne.

Polecamy serdecznie wyjazdy do Włoch lub Austrii!