bawmy się kulturalnie

Co ciekawego mogą zaproponować fotobudki na różnego rodzaju weselach i innych imprezach.

Zapewne wiele osób pamięta jeszcze postawione na dworach urządzenia, w jakich można było sobie zrobić zdjęcie do dokumentów. Zwyczajnie wchodziło się do środka, siadało w odpowiednim miejscu i po kilku minutach dostawało gotowy komplet fotografii. W pewnym momencie tego typu automaty zupełnie znikły, między innymi za sprawą rosnącej popularności cyfrowych aparatów.

Aktualnie nawet proste smartfony wykonują już świetnej jakości fotografie, a za kilkaset złotych można już mieć porządny aparat cyfrowy. Jak się jednak okazuje, w ostatnim czasie tego typu automaty wróciły, choć w nieco innej formie. Na różnego rodzaju imprezach pojawiają się coraz częściej fotobudki, wynajęte przez organizatorów. Tego typu fotobudka bielsko biała działa dokładnie na takiej samej zasadzie, jak wspomniane wcześniej automaty (magicplay.pl/) do wykonywania zdjęć, czyli po prostu należy wejść do wnętrza, wykonuje zdjęcie a na koniec je drukuje. Jednak aktualnie zamiast tradycyjnych fotografii do dowodu stawia się raczej na zabawę, stąd też coraz większe zainteresowanie takimi urządzeniami na najróżniejszych imprezach.

zbliżenie - firma

Autor: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Źródło: http://www.flickr.com
pejzaż - firma

Autor: Solamente Itan
Źródło: http://www.flickr.com

Jak się okazuje fotobudka na imprezę Śląsk może być już dostępna za kwotę kilkuset złotych za dwie godziny użytkowania.

Masz jeszcze sekundę? Jeśli tak, to zapraszamy Cię do kolejnej witryny, gdzie znajdziesz atrakcyjne wpisy – najedź na link do strony (www.lemans.pl/).

W tych pieniądzach otrzymuje się dowolną liczbę zdjęć do zrobienia, a także mnóstwo gadżetów i akcesoriów do pomocy. Najróżniejsze peruki, śmieszne okulary czy wąsy i brody pozwalają na wykonanie niesamowitych zdjęć, które stanowić będą później pamiątkę na długie lata. Obecna technika pozwala na natychmiastowy wydruk na papierze dobrej jakości, ale też na udostępnienie wykonanych ujęć w internetowej galerii, dzięki czemu każdy uczestnik będzie je mógł sobie ściągnąć i zostawić dla siebie w formie elektronicznej. Możliwości jest zresztą znacznie więcej, ponieważ już na etapie edycji ujęcia da się je w ciekawy sposób obrabiać, na przykład dokładając ramki czy firmowe loga.

Podstawowa obsługa takiej budki nie powinna rodzić problemów, bowiem najczęściej odbywa się to przy pomocy ekranu dotykowego, więc nawet podczas dobrej imprezy goście na pewno sobie powinni ze wszystkim dać radę.