bawmy się kulturalnie

Czemu trzeba organizować cykliczne wyjazdy integracyjne dla pracowników?

Każdy wyjazd integracyjny bez znaczenia na to czy organizowany jest dla mniejszej albo dla większej spółki ma dużo pozytywnych aspektów. Dlatego każdy przełożony, któremu zależy nie tylko na efektywnej pracy, ale również na zgraniu zespołu powinien wpisać w regularny grafik tego rodzaju wyjazdy integracyjne.

wizerunek - wakacje

Autor: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com
wakacje - portret

Autor: Michal Goszczynski
Źródło: http://www.flickr.com

eventy dla firm to pod każdym względem idealne narzędzie do odpowiedniego zmobilizowania kadry do działania, szukania całkiem nowych czynności. Specjaliści zgodnie twierdzą, iż wycieczki integracyjne dla firm to idealne narzędzie do poprawy efektywności podejmowanych obowiązków, lecz przede wszystkim mające ogromną siłę motywacji. Dlatego bardzo często spółki decydują się na taki rodzaj działalności. Jeśli już szef zdecyduje się na organizację integracyjnej wycieczki to należ jej zaplanowanie zlecić fachowcom, więc eventowym agencjom. Miejsc do, których należy wysłać swych pracowników jest bardzo dużo, często wybierane są podróże (Winiety na austriackie autostrady) zagraniczne, ponieważ szczególnie po sezonie są czasami tańsze, a dodatkowo aura jest znacznie pewniejsza aniżeli aura w kraju. Wycieczki integracyjne dla firm to coraz częściej połączenie pracy np. pokaz czy szkoleniowa konferencja z wyjazdami wypoczynkowymi. Im więcej atrakcji naturalnie tym wyjazd > Iska – stajnia i stadnina dla koni motywacyjny będzie atrakcyjniejszy, dlatego, że kadra pracownicza będzie bardziej doceniona. Wyjazd motywacyjny musi być rozplanowany przez znawców branży, dlatego warto, aby eventy dla firm były dobrane do codziennych potrzeb kadry. Wszystkie najważniejsze elementy przykładowo: noclegi, posiłki, ilość pracowników albo kierunek wyjazdu powinny być podane eventowej agencji. Cały proces dla dyrektora nie powinien być ciężki, dlatego, że jego zadaniem jest jedynie podanie listy wszystkich uczestników. Trzeba też podać orientacyjny budżet, który będzie wydanyna wyjazd.

To wszystko jest bardzo ważne, bo właściwie zorganizowany wyjazd to gwarancja nie tylko przyjemnych wspomnień, lecz i dużo większej energii do dalszej wydajnej pracy.