bawmy się kulturalnie

Ekscytujące wycieczki na wyspy kanaryjskie

Fuerteventura to najstarsza i druga co do wielkości wyspa archipelagu. Cechuje się pustynnym krajobrazem, rdzawoczerwonymi rozgrzanymi pagórkami i bezkresnymi, kamienistymi równinami. Wyspa wydaje się opustoszała i dzika, jednakże kryje najpiękniejsze plaże na Wyspach Kanaryjskich. Posiada długą linię brzegową, tj. około 340 km złocistego wybrzeża, oblewanego przez turkusowe wody oceanu. Słoneczna pogoda sprzyja całorocznym warunkom do plażowania, kąpieli, relaksu czy uprawiania sportów wodnych. Plaż bywa tu tyle, że Fuerteventura bywa nazywana „plażą Wysp Kanaryjskich” i to akurat dzięki takim rajskim plażom, Fuerteventura będzie poważną konkurencją dla pozostałych wysp archipelagu.

Wyspy Kanaryjskie to idealny dobór na jesienne oraz zimowe podróżowanie.

Kliknij ten odnośnik i poznaj tam uwagi na nasz temat (http://www.aksonaxis.pl/axon/medycyna-i-nauka/). Jeśli powstaną jakiekolwiek niejasności, to szybko Ci na nie odpowiemy.

Wolno się tu schować przed zimnem, odpocząć na plaży i naładować się słońcem. Wyspy oferują ciepło poprzez cały rok, kuszą podróżników nie jedynie wspaniałą aura, ale także różnorodnością i pięknymi plażami.

tableau - morze

Autor: Maciej Kraus
Źródło: http://www.flickr.com

W skład wysp kanaryjskich wchodzi 7 wysp podstawowych, i sześciu małych wysp. Podzielone bywają na dwie prowincje: zachodnią ze stolicą na Teneryfie, oraz wschodnią ze stolicą na Gran Canarii. Sporo mniejszych wysp będzie niezamieszkana, albo zamieszkana jedynie w okresie letnim. Każda z wysp będzie odmienną i niepowtarzalna pod kątem krajobrazowym, roślinności oraz ukształtowania wybrzeżach stwarza idealne i niepowtarzalne możliwości do spędzenia wymarzonego wakacji.

Krajobraz tej niezwykłej wyspy, jaką przyciąga wielu turystów na wakacje tak latem, niczym i zimą, został ukształtowany poprzez firmę wulkanu. biuro podróży Fuerteventura gwarantuje przede wszystkim wspaniałe, piaszczyste plaże oraz całkowite atrakcji kurorty wypoczynkowe. Niejednokrotnie bywa nazywana „plażą Wysp Kanaryjskich”. Podczas urlopu na Fuerteventurze zachęcamy do próbowania lokalnych dań, bowiem na kuchnię Wysp Kanaryjskich wpłynęły odmienne tradycje niż te, które stworzyły kuchnię hiszpańską.

Apartamenty Fuerteventura polecamy nie tylko takim, jacy chcą się rozkoszować znakomitą kuchnią czy wypoczywać na plaży. Wyspa zwraca nurków i windsurferów. Szczególnie malownicze miejsca na wyspie można podziwiać podczas wycieczek fakultatywnych.

Rodziny z dziećmi zachwycone zostaną wizytą w Oasis Park, sporym zainteresowaniem odznacza się także rejs na sąsiednią wyspę Lanzarote.

Kliknij ten link (https://smartbodytrainer.pl/oferta/trener-personalny-sopot/)! Tam zobaczysz ciekawe informacje na ten temat, omówione w artykule.

Dzięki przyjaznemu klimatowi wakacje na Fuerteventurze warto spędzać poprzez cały rok, to interesująca oferta na wyjazd na ferie.