bawmy się kulturalnie

Sylwetka a biżuteria – w jaki sposób dobrać perfekcyjne dodatki

Raczej nie ma pani, która nie uwielbiałaby biżuterii. Panie uwielbiają błyskotki, jakie dają im niebywałego uroku. Poprzez nie każdy ubiór może imponować. Wiele lat wstecz sporą popularnością cieszyła się misternie wykonywana przez jubilerów biżuteria. Dzisiaj na piedestale staje biżuteria artystyczna srebrna ręcznie robiona. W cenie jest także bursztyn.

kobiety - wyobrażenie

Autor: Jan Kraus
Źródło: http://www.flickr.com

No cóż, najpewniej nie jest to łatwe do wykonania, lecz też na pewno nie jest niewykonalne. Kosmetyki czy złoto wykluczone, ponieważ w gruncie rzeczy to już dawniej od Ciebie otrzymała, więc co tym razem? A może w tym roku jakaś biżuteria artystyczna (odwiedź)? Najpewniej jeszcze o niej nie słyszałeś, ale faktycznie powinno się poszukać dokładnie w tym asortymencie. W większym stopniu nietypowego pomysłu na podarunek na pewno nie obmyślisz. Jasne że jest to rękodzieło biżuteria (Podobne strony) zaś okazuje się niespotykana i nie ma wykluczone jest, by ktoś posiadał coś identycznego, a dla dziewcząt to ogrom,nie istotne. Taka biżuteria artystyczna to rezultat pracy młodych, bardzo zdolnych artystów. Masz w tym miejscu możliwość wybrania począwszy od naszyjników, po pierścionki lub kolczyki: wszystko piękne i wyjątkowe, wspaniałe dzieło ludzkich rąk. Nie ma możliwości, by właśnie taki podarunek nie przypadł do gustu Twojej żonie, to jest normalnie niemożliwe, a duża ilość wzorów, kolorów z pewnością pomoże zdecydować się na coś, co w największym stopniu będzie jej odpowiadać. Pomysł Ci przypadł do gustu, ale nie wiesz w którym miejscu szukać takich cudów. To proste. Poszukaj w sklepach internetowych, gdyż biżuteria artystyczna jest ogromnie często prezentowana dokładnie w internecie. Odnajdziesz tu unikatowe propozycje na bardzo niestandardowe prezenty, które zaskoczą niejedną kobietę. Należy dodać, iż ceny są również naprawdę korzystne.

Jeśli ciekawi nas temat taki jak biżuteria rękodzieło artystyczne ma jeszcze dodatkową zaletę – jest wyjątkowe, wykonywane ręcznie oraz daje nam możliwość wyróżnienia się na tle pozostałych świecidełek ze zwykłych sklepów. Jeśli poszukujemy więc oryginalnego prezentu, wypada rozważyć tę opcję. Można zawsze pokusić się o książę ulubionego pisarza danej osoby, jednakże jest prawdopodobieństwo, że wybrana książka już od długiego czasu widnieje w kolekcji naszego solenizanta. Tak samo ma się rzecz z muzyką. Niezmiennie interesującym pomysłem jest również zaproszenie na kurs kulinarny, na którym mamy szansę na połączenie dobrej zabawy oraz nauki.

Powinniśmy pamiętać o głównej kwestii – o rozmiarze sylwetki. Rozmiar ozdób musi być proporcjonalna, a więc im jesteśmy drobniejsze, tym bardziej delikatną biżuterię winnyśmy nosić. Jeśli jesteś małą i delikatną damą i obwiesisz się biżuterią ogromną – twa sylwetka ulegnie optycznemu pomniejszeniu dlatego że zadziała zasada kontrastu. Jeśli jednak jesteś kobietą wysoką oraz postawną i włożysz drobny łańcuszek i pierścionek z małym oczkiem, twa sylwetka wizualnie się zwiększy. Jeśli chcesz pewną partię sylwetki zaznaczyć, uwydatnić, a tym samym odwrócić uwagę od innej części swej sylwetki – wkładaj biżuterię!

Ciekawe przeżycia
Zawsze z pewnością fantastycznie sprawdzają się różnego rodzaju podarunki w formie ciekawych przeżyć. Jeśli Twoja ukochana lubi jeść, wtedy możesz wziąć ją na romantyczną kolację do drogiej restauracji. Jeśli zawsze chciała wybrać się na masaż, możesz przykładowo zafundować jej wizytę w SPA. Jeżeli marzy przykładowo o skoku na bungee, również możesz spełnić to marzenie. Pomysłów jest mnóstwo i na pewno znajdziesz coś właściwego dla siebie i swojej ukochanej. Więcej pomysłów bez wątpienia znajdziesz na różnego rodzaju stronach internetowych, których właściciele trudnią się organizowaniem takich właśnie niespodzianek – na pewno będziesz bardzo zadowolony ze swego prezentu!