bawmy się kulturalnie

Garść słów dotyczących fajki wodnej

Na pierwszy ogień sprawa węgielków. Do ćmienia sziszy używa się dwóch rodzajów węgielków: naturalnych jak też samozapalających. Naturalne występują w przeróżnych odmianach oraz kształtach. Są one wytwarzane z łupin kokosa bądź też różnego typu drzew. Łupiny zostają mielone oraz zgniatane. Ich najogromniejszą zaletą jest naturalność tzn. nie mają w sobie żadnych substratów, jakie przyspieszyłyby rozpalanie węgielka.

Jednakże może to być też minus, albowiem zapałki czy zapalniczka mogą się w tymże zadaniu zwyczajnie nie sprawdzić. Następnym rodzajem węgielków są węgielki samozapalające. Są one produkowane z węgla drzewnego zmielonego oraz sprasowanego w krążki a także nasączonego substancjami ułatwiającymi niecenie. W przeciągu paru sekund będą gotowe do użycia. Jednak z substancjami samozapalającymi wiąże się pewien negatyw – niezbyt przyjemny aromat podczas rozpalania.

akcesoria shisha (odsyłam tutaj) to między innymi osłonki od wietrznych dni i ustniki. Akcesoria shisha możemy zakupić w sklepach internetowych. Tego typu fajka używana w większości w państwach arabskich wykonana jest z 3 części. Bazą jest wykonany ze szkła, ceramiki lub miedzi dzban. Do do tego dzbana nalewana musi być ciecz. Kolejny element to metalowa rurka. Zakończone są one najczęściej podstawką wykonaną z ceramiki. To właśnie w na podstawce zostaje umieszczony susz owocowy lub melasa. Końcowym składnikiem fajki wodnej będzie wykonana z metalu lub plastiku rurka.

Shisha

Żeby zrobić na znajomych wrażenie, organizując spotkanie w domu, możemy obecnie sięgać po różne ciekawe rozwiązania, które mają uatrakcyjnić zabawę. Niektórzy przykładowo gwarantują zabawę z takim produktem jak shisha. Jeżeli chodzi o element jak shisha sklep można w każdej chwili wyszukać online i kupić cały niezbędny zestaw (więcej tutaj). Czy fajka wodna to dobre rozwiązanie? Jeśli planujemy zagwarantować swoim gościom nowe wrażenia, z pewnością tak. Aby zagwarantować im niezapomnianą zabawę nie musimy się jednakże uciekać tylko do takich rozwiązań.

Mimo to miłośników spędzania w ten sposób czasu nie brak, a niektórzy ludzie twierdzą, że dym z sziszy jest zdecydowanie bardziej atrakcyjny niż ten z papierosów. Jedno jest pewne – lepiej jak już decydować się na tytoń wysokiej jakości, a węgielki do fajki wodnej zamawiać w sprawdzonych punktach. Najlepiej jeżeli produkty te mają naturalny skład. Być może będzie trudniej je zapalić, niż te składające się z łatwopalnych substancji, ale z pewnością będzie to lepsze rozwiązanie dla naszego zdrowia. Pamiętajmy również, że w czasie wspólnego palenia łatwo nabawić się opryszczki, bądź gruźlicy, co może być tak samo niebezpieczne, jak nawdychanie się dwutlenku węgla.

Poszukując właściwego sklepu z produktami do fajki wodnej sugeruj się głównie opiniami innych użytkowników.

Zajrzyj na nową stronę i dowiedz się także dużo o zbliżonej dyscyplinie. Pod podanym linkiem oczekuje na Ciebie znaczną ilość postów.

To właśnie oni zawsze są najlepszymi krytykami i podpowiedzą Ci, z jakiej przyczyny warto lub nie warto korzystać ze świadczeń tego sprzedawcy. Jeśli będziesz miał jakiekolwiek obiekcje to wówczas napisz wiadomość prywatną do tego sklepu i zapytaj o to co Cię trapi.