bawmy się kulturalnie

Gdzie spędzić najbliższego sylwestra? Fajne opcje na spędzenie tej fantastycznej nocy w roku!

Właściwie od zawsze sylwester przyjmowany jest za najbardziej imprezową noc w roku – nawet jeśli na co dzień nie przepadasz zbytnio za huczną zabawą, w sylwestra niewątpliwie nieraz zdarzało Ci się zaszaleć. Nic nadzwyczajnego – sylwester to zakończenie starego i początek nowego roku, czas gdy symbolicznie zamykamy stare sprawy i zaczynamy zmiany w swoim życiu. Jeśli nie masz jeszcze żadnego pomysłu na to, gdzie spędzić najbliższego sylwestra, wtedy możesz skorzystać z naszych propozycji i zdecydować się przykładowo na spędzenie go w górach!

sylwester w górach z kuligiem

Autor: rickpilot_2000
Źródło: http://www.flickr.com

Sylwester w górach
Zima zwykle kojarzy nam się głównie z górami, nic więc nadzwyczajnego, iż wiele osób decyduje się na świętowanie tej wyjątkowej nocy w roku właśnie w górach – sylwester w górach 2017 na pewno także będzie fantastycznym rozwiązaniem praktycznie dla wszystkich miłośników białego szaleństwa.

To dobry czas, aby zgłębić więcej informacji na ten wątek – niezbędne jest tylko oficjalne źródło, które przybliży niezbędne informacje.

Taki wypad na sylwestra można nieco przedłużyć i spędzić jeszcze kilka dni szusując na desce – taki aktywny odpoczynek to na pewno fantastyczna opcja, zwłaszcza po świątecznym oraz sylwestrowym obżarstwie. Na dodatek szybciej pozbędziesz się różnego rodzaju dolegliwości czy toksyn z organizmu kiedy będziesz spędzał Nowy Rok aktywnie na stoku. Sylwester w górach 2017 to bez wątpienia znakomite rozwiązanie dla wszystkich spragnionych śniegu i szaleństw na nartach lub desce snowboardowej.

Co jeśli nie deska?
Jeśli nie chcesz jeździć na nartach lub desce, wówczas możesz zdecydować się na dodatek na sylwester-z-kuligiem (sprawdź ofertę). To oczywiście gwarancja niezapomnianych wrażeń i szampańskiej zabawy. Dodatkowo praktycznie nie będziesz musieć przejmować się kompletnie organizacją tego sylwestra – sylwester w górach z kuligiem zwykle jest organizowany przez specjalne agencje czy prywatne osoby, a właściwie Twoim jedynym zadaniem jest dobrze się bawić.

Impreza plenerowa
Inną opcją jest również udział w imprezie plenerowej – tegorocznego sylwestra w Zakopanem organizuje przykładowo Telewizja Polska. Jeśli masz ochotę na fantastyczną zabawę, a równocześnie nie chciałbyś przeznaczać zbyt dużo pieniędzy na wyjście do restauracji, wtedy udział w tego typu imprezie plenerowej oczywiście będzie świetnym rozwiązaniem. Właściwie każde większe miasto planuje w tym roku tego typu imprezę plenerową, na którą możesz się wybrać!