bawmy się kulturalnie

Kilka słów odnośnie wyboru bezpiecznego parkingu przy lotnisku Warszawa/Modlin

Masz w planach polecieć z lotniska Warszawa/Modlin? Pamiętaj o bezpiecznym parkingu i zaoszczęść sobie nerwów.

parking w modlinie
Autor: fuyuki-method
Źródło: http://www.flickr.com

Bez względu na to, czy mamy w planach krótszy czy dłuższy pobyt za granicą, nierzadko pojawia się problem co zrobić z samochodem. Wybierając lotnisko Modlin parking (zobacz sprzątanie parkingów wrocław czystal) to także bardzo ważna kwestia dla osób, które chciałyby przyjechać na lotnisko autem a potem zostawić go w bezpiecznym miejscu, aż do czasu powrotu z podróży.

Port Lotniczy Warszawa – Modlin to międzynarodowy port lotniczy mieszczący się Nowym Dworze Mazowieckim, zlokalizowany ok. 35 km od śródmieścia miasta stołecznego Warszawa. Terminal Warszawa/Modlin obsługuje loty rejsowe krótkiego oraz średniego zasięgu – tanich linii lotniczych – do miast na terenie Europy, loty krajowe jak również rejsy czarterowe. Port ten docelowo ma obsługiwać jakąś część ruchu lotniczego, które dotychczas było kierowana Lotnisko Chopina w Warszawie. parking przy lotnisku Warszawa – Modlin pozwala podróżującym oszczędzić sobie stresu związanego ze znalezieniem miejsca, w jakim można zostawić samochodów na czas nieobecności jego właściciela.

Poszukując odpowiedniego parkingu powinniśmy zwrócić szczególna uwagę, by był on strzeżony, bezpieczny oraz najlepiej otwarty 24 godziny przez 7 dni tygodnia. Parking powinien być utwardzony, porządnie ogrodzony, oświetlony i wyposażony w monitoring. Wszystko to sprawia, że można być spokojnym o swój samochód oraz nie będzie problemu z jego odbiorem nawet jeżeli lądowanie samolotu planowane jest na godziny nocne bądź wczesne godziny poranne.

Pasjonuje Cię opisywana kwestia? Jeśli tak, to zapraszamy do lektury pokrewnego postu – on także jest warty zainteresowania.

Oczywiście nie mniej znacząca jest także kwestia odległości parkingu od lotniska. Najlepiej wybrać parking mieszczący się kilka minut drogi od terminala. Jeżeli z jakichś względów chcemy wykupić parking, który położony jest znacznie dalej, powinniśmy sprawdzić czy w okolicy zapewniony jest transfer busem. Decydując się na dany parking z większym wyprzedzeniem możemy mieć szansę na atrakcyjniejszą ofertę (czytaj więcej).