bawmy się kulturalnie

Podróżujemy coraz odważniej i coraz dalej. Serca polskich turystów podbija Wietnam.

Warto obierać na swoje podróże różne kierunki, bo wówczas będziemy mieli zupełną gwarancję, że nam się one nie znudzą. Im mocniej egzotyczne miejsca będziemy dla siebie poszukiwać, tym bez wątpienia mocniej będziemy z tego wszystkiego zadowoleni.

Wakacje w Wietnamie

Źródło: http://pixabay.com

Bądź nieszablonowy i nie powielaj tych samych miejsc jedynie z tego powodu, że w sezonie okazały się to najchętniej uczęszczane miejsca. Może naprawdę należałoby wybrać coś, czym zaskoczysz każdego jednego, kto spyta o miejsce urlopu. A co byś odpowiedział przykładowo na wakacje w Wietnamie? Zaskoczony? Z jakiego powodu? Na pewno tam dotychczas nie byłeś – to pierwszy powód opowiadający się za, po drugie oferta last minute (zobacz: grecja last minute) na ten czas powinna być rzeczywiście korzystna, po trzecie, czy ten azjatycki zakątek nie interesuje Cię? Z pewnością nie zaprzeczysz. Odmienna kultura, inny klimat, zupełnie inne miejsca czego pragnąć więcej? Takie wczasy w Wietnamie chociaż być może na razie niezbyt powszechne, już niebawem na pewno powinny się cieszyć wielkim zainteresowaniem.Biura podróży już aktualnie odnotowują wolny, lecz bardzo sukcesywny wzrost zainteresowania krajami azjatyckimi i to absolutnie nie dziwi. Spotkanie z różną kulturą, ogromnie nam w gruncie rzeczy odległą to emocjonujące doświadczenie i cudowne doznania, które zostaną z nami na bardzo długo.

Zamiast więc kolejny raz wybierać się nad polskie morze lub do różnych niesłychanie popularnych i uczęszczanych kurortów zadziw wszystkich nieszablonowym pomysłem na osobisty urlop. Jeżeli zdecydujesz się na wakacje w Wietnamie Twoje doznania z pewnością pobiją wszystkich, a to co w tamtym zakątku zobaczysz z pewnością zostanie Ci na długi okres w pamięci. Nie ma możliwości, abyś nie doznał odmiennych wrażeń, nie poznał tej mało nam znanej kultury i nie poznał zupełnie odmiennej kuchni. Na pewno nie będziesz żałował wyboru, ponieważ wczasy w Wietnamie pozostaną dla Ciebie niebywałym przeżyciem.

Podróż do Wietnamu

Źródło: http://pixabay.com

Dekada lat łatwych i szybkich wycieczek po Europie zaowocowało wzrostem zainteresowania o nieco dalsze kierunki. Ogromnym hitem pośród podróżników stała się Azja, nieznany, egzotyczny kontynent, pełen tajemniczych państw i interesujących kultur. Na popularność Azji ogromny wpływ miała także łatwa dostępność biletów lotniczych i niska cena pożywienia i zakwaterowania. Nagle okazało się, że za cenę dwutygodniowego urlopu na Helu można zwiedzić kilka egzotycznych azjatyckich krajów. Spośród nich naprawdę dużym zainteresowaniem cieszy się Wietnam, państwo leżące na Półwyspie Indochińskim, które znane jest z uprawy kawy, ryżu, tytoniu czy ananasów. Jeśli marzy nam się wycieczka do Wietnamu (sporo więcej przeczytasz pod tym adresem), bez najmniejszego problemu znajdziemy dobre połączenia do stolicy tego kraju. Co ciekawe swoje usługi zaoferuje nam również polski przewodnik w Wietnamie, dzięki czemu będziemy mogli dobrze spożytkować czas w tym kraju i zobaczyć wszystkie najważniejsze miejsca.

Wczasy Wietnamie to najlepszy pomysł dla każdej persony, która nie lubi zimy i najmroźniejszy czas chce przetrwać w jakimś egzotycznym kraju. Wietnam nadaje się do tego najlepiej, bowiem znajdziemy tam wiele ciekawych zabytków, równocześnie będziemy mogli wylegiwać się nad morzem.