bawmy się kulturalnie

Pomysły na prezent na rocznicę ślubu dla rodziców. Co z pewnością zaskoczy jubilatów?

Rocznica ślubu rodziców jest związane zawsze z tym, że trzeba wymyślić jakiś ciekawy upominek.Szczególnie okrągłe rocznice są z reguły celebrowane dość hucznie. Co tym razem mogłoby zaskoczyć pozytywnie jubilatów?

Często na tego typu okazje wręcza się jakiś dobry, drogi trunek. Natomiast możemy go trochę zmienić tak, aby prezentował się niecodziennie. Można przykładowo zrobić grawer na butelce. Oczywiście nie osobiście, tylko zlecić zrobienie takiego zadania komuś kto się na tym zna. W internecie odnajdziemy z łatwością adresy osób grawerujących na szkle. Warto poświęcić trochę czasu na wymyślenie jakiegoś ładnego tekstu w formie życzeń, jaki wzruszy jubilatów. Dobrym wyborem mogą być także karafki grawerowane. Kupno ładnego szkła oraz wygrawerowanie na nim napisu dla rodziców też okaże się doskonałym pomysłem, bo taka karafka może im później posłużyć jeszcze przez długi czas. Może być piękną ozdobą stołu przy okazji różnych domowych uroczystości.

Karafki grawerowane - grawer na butelce

Autor: Jean-François Gornet
Źródło: http://www.flickr.com

Grawer na butelce to nie wszystko co można wymyślić. Ponieważ równie ładny grawer możemy wykonać na jakimś metalowym prezencie. Kiedy kupimy na przykład jakiś zegar ozdobny, z metalu, albo jakąś ciekawą figurkę ozdobną, to taki grawer będzie prezentował się pięknie. Spowoduje, iż upominek taki będzie czymś wyjątkowym. W towarzystwie pięknego, dużego bukietu na pewno ucieszy niesamowicie solenizantów.

Świetnym pomysłem, w troszkę innym stylu aniżeli karafki grawerowane, może okazać się jakiś wyjazd. Rodzice na pewno ucieszą się, jak spędzą razem weekend w jakimś ładnym miejscu. Pomysłów na tego typu wyjazd może być bardzo dużo, wszystko jest zależne od budżetu, jaki możemy wydać. Należy brać pod uwagę także to, co lubią jubilaci.

Przeczytaj więcej szczegółów w witrynie (http://www.studioprinter.pl/litery-przestrzenne-podswietlane-lub-nie.html) – one rzucą zupełnie nowe światło na ponoszoną w umieszczonym tu artykule. Po prostu kliknij ten link!

Jeśli wolą spędzać wolny czas na łonie natury, to weekend w cichym miejscu okaże się idealny. Z kolei, jeśli chcą się troszkę zregenerować, to wypad do spa z pewnością będzie czymś wskazanym. Natomiast, jak wolą miejsca tętniące życiem jak również lubią zwiedzać miasta, to wypad w jakieś interesujące miejsce, do wysokiej klasy hotelu będzie w tym wypadku idealny.

Warto przemyśleć tego typu prezent pod kątem tego, co jubilaci lubią robić. Może na przykład największą radość sprawiłoby im gdyby cała rodzina po prostu spotkała się razem oraz spędziła czas razem w jakimś przyjemnym miejscu.