bawmy się kulturalnie

Szukasz niezłej bazy wypadowej w Bieszczadach? Powinieneś wziąć pod uwagę Krosno!

Jeśli jeszcze nigdy nie byłeś w Bieszczadach, bez wątpienia nadszedł najwyższy czas, aby to zmienić! To rewelacyjne miejsce na spędzenie relaksującego urlopu, w czasie którego będziesz w stanie rewelacyjni się zrelaksować, mocno odpocząć i zapomnieć praktycznie o całym świecie, obcując niemal na każdym kroku z czystą naturą, nie skalaną jeszcze ręką ludzką. Jeśli zachęciliśmy Cię tym wpisem i chcesz odwiedzić Bieszczady, bez wątpliwości jako bazę wypadową rekomendujemy Ci Krosno!

odbicie - hotel

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com

Co musisz zobaczyć?
Prawdopodobnie kojarzysz Krosno z lekcji biologii lub geografii kiedy była mowa o produkowaniu szkła i o wydobyciu ropy naftowej.

Intrygujący wpis? Miło nam to słyszeć. Jednocześnie gorąco zapraszamy na naszą nową stronę, gdzie przeczytasz dużo ekstra wątków.

Jeśli będziesz w Krośnie lub w okolicach, oczywiście powinieneś zobaczyć Muzeum Szkła w Krośnie, które robi naprawdę niesamowite wrażenie, a równocześnie jest pełne zabaw dla dzieciaków, które mogą przykładowo pod okiem pracownika huty zrobić własną bombkę na choinkę czy szklankę. Równocześnie polecamy Żarnowiec, gdzie mieści się rewelacyjne muzeum Marii Konopnickiej, a także Bóbrkę, gdzie mieści się muzeum naftowe. Wyjazd do Krosna to znakomita rozrywka przede wszystkim dla dzieciaków, które mogą nauczyć się mnóstwa nowych, interesujących rzeczy.

ogląd - hotel

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
hotele - wizja

Autor: Sludge G
Źródło: http://www.flickr.com

Nocleg w Krośnie
Jeżeli poszukujesz noclegu w Krośnie, niewątpliwie nie będziesz miał z tym większego kłopotu. Jeśli chodzi o atrakcyjne hotele krosno ma ich naprawdę dużą ofertę, więc będziesz mógł wręcz przebierać w różnego rodzaju atrakcyjnych propozycjach. Jeśli chcesz wybrać się w Bieszczady jesienią, sprawdź, kiedy konkretnie odbywa się festiwal wina w Krośnie – wtedy hotele w Krośnie są zarezerwowane na długo wcześniej. Jeśli zaś interesują Cię trochę tańsze noclegi krosno również będzie w stanie spełnić Twoje oczekiwania – przykładowo będziesz mógł wybrać nocleg w trochę tańszym hostelu lub zwyczajnie wynająć mieszkanie od osoby prywatnej – możliwości na pewno jest praktycznie nieskończenie wiele.

Co dalej?
Potraktuj Krosno przede wszystkim jak bazę wypadową – jeśli chcesz ruszyć dalej w Bieszczady, Krosno bez wątpienia będzie najlepszym wstępem do późniejszych wędrówek po górach. Równocześnie bardzo polecamy po prostu powłóczenie się po Krośnie – jeśli zgubisz się w uroczych uliczkach, oczywiście nie będziesz chcieć nigdy stamtąd wyjechać!