bawmy się kulturalnie

Wynajem jachtów Gdańsk, czyli sprawdzony sposób na niezapomniany event

Moc turystów doceniło już piękno polskiego morza. Liczna grupa z nich wraca do Polski, by raz jeszcze zobaczyć jego piękno i poczuć ten specyficzny klimat. Czym tak urzeka polskie morze?

Przechadzając się ścieżkami Gdańska nietrudno poczuć, że wiąże się z nim bogata historia kraju. Niespotykane budownictwo, doskonała kuchnia jak również niesamowity klimat wpływają na to, że każdego roku przechodzi przez miasto mnóstwo turystów – nie tylko polskich, ale także i zagranicznych. Dla lubiących zabytki miasto oferuje dużo interesujących miejsc, jakie pozwolą przybliżyć historię kraju. Dla turystów, którzy chcą skosztować polskiej, nadmorskiej kuchni, okoliczni restauratorzy potrafią zaskoczyć smakowitymi daniami rybnymi, które pochodzą z okolicznych, nadmorskich miejscowości.

Morze Bałtyckie

Autor: mmlolek
Źródło: http://www.flickr.com

A po zakończeniu zwiedzania, nasyceni polskimi daniami, można udać się nad morze. Jeśli pogoda rozpieszcza słońcem wiele turystów kieruje się na plażę, aby zażyć konkretnej dawki witaminy D oraz uzyskać ładną opaleniznę. Jednak nie wszyscy turyści pragną na opalanie się z tłumem obcych osób na plaży. Dla takich turystów Gdańsk ma specjalne oferty: rejsy po bałtyku albo – jeszcze bardziej kameralnie – wynajem jachtów gdańsk.
Wynajem jachtów Gdańsk to znakomite rozwiązanie dla firm, które pragną przeprowadzić niestandardowy event firmowy. Niektóre firmy organizują regaty jachtami, co także może stanowić pełną wrażeń podróż, a jednocześnie dać możliwość zwiedzenia miasta i całej zatoki z innej perspektywy – od strony wody.

Nie często jednak z wynajmu jachtów korzystają prywatni ludzie. Dla takich ludzi Gdańsk ma do zaoferowania rejsy po bałtyku, jakie spotykają się z dużym zainteresowaniem turystów. A przy tym sam koszt takiej wycieczki jest już znacznie niższy niż wynajem jachtu Gdańsk. Jeśli więc planujesz spędzić wakacje (zobacz: mauritius last minute) nad krajowym morzem, jesteś nad naszym morzemkrajowym Bałtykiem pierwszy raz, albo zwyczajnie nie widziałeś jeszcze Gdańska od strony wody, koniecznie zarezerwuj sobie jeden słoneczny dzień i zamiast wylegiwania się na plaży dla odmiany zdecyduj się na rejsy po bałtyku – pozytywne wrażenia gwarantowane!