bawmy się kulturalnie

Wypatrujesz idei na prezent dla przyjaciela? Jeśli jeszcze nie – zaglądnij już teraz!

Nadchodzące święta łączą się z wielością przygotowań. I to nie jedynie tych domowych, ale i związanych z upominkami dla przyjaciół. Co wybrać dla żony, mamy, przyjaciółki, w miejsce standardowych skarpetek, książek czy kart upominkowych?
Świeżym i łatwym do wykonania pomysłem będzie podarowanie pamiątkowego zdjęcia. Niech to będzie wspólna fotografia lub obraz, który druga osoba wyjątkowo ceni. Natomiast zamiast dawać niewielkie zdjęcie (idź do serwisu) w stereotypowej ramie, spróbujmy wywołać je w dużym formacie.

drukowanie zdjęć

Źródło: http://www.sxc.hu

Ciekawym pomysłem są fotoobrazy, naniesione na płótno i naciągnięte na ramę.

To ważne źródło dotyczy prezentowanej tutaj kwestii, zatem jeśli jest ona warta Twojej uwagi, to kliknij ten odnośnik.

Takie zamówienie zobowiązuje do używania solidnego sprzętu, dlatego musi to być druk wielkoformatowy Warszawa oferuje na szczęście niemało miejsc, które specjalizują się realizacją takich zleceń Taki obraz wykonany ze zdjęcia może posiadać różne wymiary, trzeba więc zadbać, ażeby wyselekcjonować do niego zdjęcie z adekwatnie wysoką jakością. Jeśli mamy wątpliwości, każdorazowo można się skonsultować z pracownikiem drukarni. W zastępstwie fotoobrazu możemy w podobny sposób zdecydować się na plakat, aczkolwiek może on okazać się mniej trwały. Tak czy inaczej, koszt takiego upominku pozostanie porównywalny z kupieniem świeżej książki czy dobrej klasy szlafroka. Nie trzeba się bać – współcześnie tania drukarnia to częstokroć także godziwa drukarnia, ponieważ jest w stanie podyktować niższe ceny dzięki pokaźnej ilości klientów.

Obrazy na płótnie i profesjonalne plakaty z fotografii to często wybierane rozwiązanie problemu podarunku dla znajomych. Nie oczekuje ono dużego nakładu czasu: wystarczy przesłać samo zdjęcie, chyba że chcemy je na własną rękę dostosować, przykładowo narzucić na nie filtr ewentualnie podrasować barwy. Resztą zajmują się pracownicy drukarni, a termin realizacji, naturalnie różny w rozmaitych firmach, wynosi mniej więcej 3 do 5 dni roboczych. Jeśli zainteresujemy się tym zagadnieniem wcześniej, zostanie nam mnóstwo czasu przed Bożym Narodzeniem na lekkie ugotowanie barszczu i posprzątanie domu.