bawmy się kulturalnie

Pokaż siebie! Wybierz oryginalne koszulki z własnym nadrukiem.

Zdecydowanie brak takiej osoby, która nie chciałaby być niepowtarzalna. Wydaje mi się, że ani jedna osoba nie chciałaby być uznana za klona innej osoby. Własną niepowtarzalność oraz własny styl można zaznaczać na kilka rodzajów. niektórzy robią to farbując na przykład włosy na pomarańczowy lub czerwony kolor, inni znów ubierają się wyzywająco bądź przykładowo zakładają ciuchy tylko w kolorze ciemnym albo jaskrawym. Możliwości jest rzeczywiście niemało.

sklepy - płótno

Autor: Kuba Bożanowski
Źródło: http://www.flickr.com

Nie chcielibyśmy być porównywani a zdecydowanie chyba nikt nie lubi określeń, jakie zakładają, iż jest do kogoś zbliżony ewentualnie iż jakąś osobę naśladuje oraz się do niego upodabnia. Naszą oryginalność określamy na wiele rodzajów, jednym ze sposobów jest na przykład odzież. Możemy ubierać się wyłącznie na czarno, co będzie jednoznacznym znakiem tego, że chcemy być kojarzeni z określoną grupą społeczną.

sklepy - odwzorowanie

Autor: Kuba Bożanowski
Źródło: http://www.flickr.com
malunek - sklepy

Autor: Kuba Bożanowski
Źródło: http://www.flickr.com

Możemy słuchać muzyki, jaka również będzie nas wpisywała w określoną grupę społeczną. Ubiór, muzyka, kolor włosów to czynniki,które w jakiś sposób o nas świadczą, jednak są to wyłącznie elementy zewnętrzne.

Musisz udzielić sobie odpowiedzi na pytanie, czy dane, które opisują przedstawiany temat, są wnikliwe. Jeżeli nie, to przejrzyj stronę www, która zawiera ważne wiadomości.

Jednak one najmocniej i również najczęściej pokazują światu a także innym ludziom nas oraz nasze poglądy. Toteż, żeby móc zakładać jakieś ciuchy, które będą pokazywały nasz światopogląd, dobrze jest nabyć sobie koszulki z własnym nadrukiem. Taki indywidualny napis może zawierać różną myśl przewodnią, można nadrukować na tej bluzce niemal każde zdanie oraz nic nie stoi na przeszkodzie, aby znajdowała się tam jakaś scenka bądź normalny obraz.

Firmy, jakie robią nadruki na koszulkach odnajdziemy w dowolnym mieście. Bez względu na to czy pomieszkujemy w Krakowie czy w mniejszym Lesznie to bez wątpienia będziemy mogli znaleźć co najmniej kilka adresów, gdzie dana firma przygotuje dla nas koszulkę z nadrukiem, jaki my sami przygotowaliśmy, na jakiej będzie znajdowała się na przykład sentencja ewentualnie ilustracja, oddająca nasz światopogląd. Taka koszulka może być też doskonała dla każdego kibica, jaki będzie chciał w oryginalny sposób pokazać przywiązanie do swojego klubu.

Naturalnie własne nadruki nie ograniczają nas niemal w niczym, jednak pamiętajmy, żeby nie umieszczać tam zdań wulgarnych czy obrazków, jakie mogą być rasistowskie albo dyskryminujące jakieś grupy społeczne (zobacz dalej).